Medewerkers

van de Internationale Bodensee Tourismus GmbH

Jürgen Ammann

Directeur

Tel.: +49 7531 9094-90

office@bodensee.eu

Christiane Stein

Procuratiehouder | Internationale marktbewerking

Tel.: +49 7531 9094-83

stein@bodensee.eu

Katharina Straub

Internationale marktbewerking

Tel.: +49 7531 9094-93

straub@bodensee.eu

Sabine Siebenrock

Procuratiehouder | Boekhouding en personeelszaken

Tel.: +49 7531 9094-18

siebenrock@bodensee.eu

Markus Böhm

Communicatie

Tel.: +49 7531 9094-10

boehm@bodensee.eu

Leonie Eggert

Communicatie

Tel.: +49 7531 9094-19

eggert@bodensee.eu

Anne Mäurer

Bodensee-Voordeelpas

Tel.: +49 7531 9094-84

maeurer@bodensee.eu

Lucia Braun

Bodensee-Voordeelpas | Folders

Tel.: +49 7531 9094-91

braun@bodensee.eu

Sina Leonhard

Product Management

Tel.: +49 7531 9094-95

leonhard@bodensee.eu